قوطی کرم و معرفی انواع مدل ها و کاربرد های آن

قوطی کرم پلاستیکی،برای نگهداری کرم ها و محصولات خمیری بهداشتی یا آرایشی استفاده خواهد شد. همچنین می توانن گفت قوطی های کرم بسیار متنوع و در طرح و ابعاد مختلفی هستند. که با یک جستو جو یا خواندن مطالب مرتبطی مثل مطالب ما به خوبی می توانید با انواع آن ها آشنا شوید. حال اگر علاقه مند به آشنایی هرچه بیشتر با انواع مدل های قوطی های کرم هستید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. تا بیشتر در مورد اربرد های قوطی کرم با شما عزیزان صحبت کنیم.

معرفی انواع مدل های قوطی کرم پلاستیکی

آیا تا به حال این مساله توجه کرده اید؟ هر گاه ما با قصد خرید یک محصول آرایشی و بهداشتی به بازار می رویم متوجه چند موضوع مهم خواهیم شد. آن ها چه چیزی هستند! در ادامه به خوبی به بررسی مسائل مهم و موثر درخرید یک محصول با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 1. بسته بندی متفاوت:(رنگ بسته بندی یا جنس آن)
 2. سایز بسته بندی که نسبت به میزان حجم محصول همواره متغیر است.
 3. نوع و شکل اصلی آن که کاملا با نوع مایعی که درون ظرف قرار می گیرد ارتباط مستقیم دارد.

اکنون اگر شما قصد خرید قوطی کرم را هم داشته باشید، این سه قانون در روند خرید محصول مورد نظر شما تاثیر خواهد داشت. برای مشاهده انواع مدل های قوطی در ابعاد مختلف به فروشگاه اینترنتی ای ظروف مراجعه کنید. چرا که محصولات با کیفیت در انواع مختلف در این مرکز خرید اینترنتی محصولات کرمی برای شما عزیزان قرار گرفته و  آماده فروش هستند. در ادامه برای آگاهی هرچه بشتر شما نسبت به تنوع ابعاد قوطی ها لیستی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

 • 10
 • 15
 • 20
 • 30
 • 50
 • 100
 • 150
 • 200

نکته: ابعاد ها بر اساس گرم و میزان مایع درون ظرف می باشند.

بررسی کاربردهای ظرف های کرم

همانطور که گفته شد تنوع ظاهری و ابعادی دراین محصولات بسیار بالا است. اما مساله این جاست، قوطی های کرم در چه مواردی کاربرد دارند. در ادامه چند نمونه از آن ها را نام خواهیم برد.

 •   لوسیون ها
 • کرم های مرطوب کننده
 • کرم پودر و ..

با توجه به این مساله نسبت به مایعی که درون ظرف قرار می گیرد جنس ابعاد آن فرق می کند. با خود می پرسید علت این کار چیست؟
مشخص است که هر مایعی نیاز به مراقبت دارد برای مثال روغن ها نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرند.

چاپ پوکه بر روی محصولات قوطی کرم به چه شکل است؟

برای شناخت برند و مارک محصولات ممکن است بعضی شرکت ها پس از طراحی و تولید حصول تصمیم به درج  نام شرکت یا برند بر روی محصول داشته باشند. بدین صورت است که درجای مشخصی نام برند محصول یا شرکتی که درآن این محصول تهیه و تولید شده را بر روی آن به خوبی درج خواهند کرد. که این امر نه تنها برای شرکت و شناخته شدن برند آن ها بسیار مساله ای مهم و تاثیر گذار است. بلکه برای مردم و خرید بهتر و انتخاب صحیح آن ها نیز گزینه بسیار مناسبی می باشد. بدین صورت در زمان خرید افراد مستقیما به سراغ خرید قوطی کرم هایی می روند که دارای درج پوکه بر روی قوطی هستند. و بسیار سریع و آسوده خرید خود را انجام می دهند. البته ناگفته نماند که باز هم با درج این عبارات به عنوان برند برای انتخاب صحیح مردمو شناخته شدن شرکت ها امکان دزدی و چاپ های جعلی وجود دارد. پس در خرید خود دقت کنید و با مراجعه به سایت های معتبری مثل فروشگاه اینترنتی ای ظروف محصولات اصل و با کیفیت بالا را به خوبی خریداری بکنید.

آیا از قیمت خرید قوطی کرم ها با خبرید؟

اگر به دنبال خرید قوطی کرم خوب و با کیفیت که دارای قیمتی مقرون به صرفه است هستید. باید بگوییم که باید به سایت ای ظروف و  فروشگاه اینترنتی محبوب آن مراجعه کنید. چرا که همانطور که گفته شد جنس های این سایت نه تنها کیفیت بالایی دارند بلکه از قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. با خود درمورد تنوع مدل های قوطی کرم فکر می کنید؟ اصلا نگران نباشید سایت ای ظروف تنوع زیادی را برای فروش قوطی های کرم در نظر گرفته است. بدین ترتیب شما توانایی خرید بهترین محصولات را به راحتی  و از  روشی مطمعن خواهید داشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای