پک لوازم آرایش و بهداشتی شامل چه مواردی میشود؟

در صورتی که شما عزیزان به دنبال خرید پک لوازم آرایش و بهداشتی از تولیدی ها میباشید، یا آن که مایل هستید، یک پک تمام عیار و بدون عیب و نقص بخرید، ابتدا باید بدانید که یک پک آرایش و بهداشتی کامل شامل چه مواردی میشود! شما میبایست به دنبال خرید چه نوع لوازم آرایشی رهسپار شوید؟ پک لوازم آرایش و بهداشتی شامل چه مواردی میشود؟ از این جهت ما به شما عزیزان توصیه میکنیم در امتداد این متن با ما همراه شوید.

✔ پک لوازم آرایش و بهداشتی شامل چه مواردی میشود؟ -وبسایت ظروف پک لوازم آرایش و بهداشتی در بر گیرنده ی چه مواردی است؟

بعد از اتخاذ تصمیم به منظور خرید لوازم آرایش و بهداشتی، پک آرایش به کیف و یا جعبه ای اطلاق میشود که در آن کلّیه ی لوازمی که برای آرایش شما بدان نیاز دارید، وجود خواهد داشت. غالباً پک های هدیه لوازم آرایش و بهداشتی از یک یا دو برند یکسان تشکیل شده است. حال آن که چنانچه شما مایل هستید برای خود لوازم آرایشی تهیه نمایید، میتوانید به سراغ برندهای متنوع بروید و بهترین را انتخاب کنید.

 فهرست لوازم آرایش و بهداشتی زیرساز میکاپ

زیبایی و کیفیت میکاپ، تا مقدار به سزایی به زیرسازی آن وابسته خواهد بود. چنانچه پایه و یا بیس آرایش شما خوب نباشد، یا نتیجه ی مطلوبی به دست نخواهید آورد و یا آن که آرایش شما به زودی زود پخش میشود.

کرم مرطوب کننده

پیش از هر گونه آرایشی میبایست به سراغ کرم مرطوب کننده بروید. مرطوب کننده منجر خواهد شد رطوبت کافی در اختیار پوست شما قرار گیرد و در نهایت پوست شاداب تر و جوان تر شود. نیز از سویی از پخش گردیدن میکاپ نیز پیش گیری خواهد کرد.

پرایمر

کاربرد پرایمر عبارت است از؛ یک دست نمودن سطوح پوست، پوشش دهی منافذ باز، افزایش مقدار ماندگاری آرایش بر روی پوست. هر آرایش خوب و با کیفیتی به پرایمر نیاز خواهد داشت.

کانسیلر

به منظور پوشش دهی جوش ها، لک های صورت، تیرگی های زیر چشمان، کانسیلر میتواند انتخاب به جایی باشد. کانسیلر دارای رنگ های متنوعی است. ما به شما پیشنهاد میکنیم لااقل دو رنگ کانسیلر را در اختیار داشته باشید.

پالت کانتور

به منظور زاویه سازی صورت خود، میبایست به طور قطع از یک پالت کانتور برخوردار باشید. با استفاده از این پالت و اطلاع از اساس اوّلیه ی کانتور خواهید توانست بینی قلمی تر و صورت خوش فرم تری را برای خود رقم زنید.

کرم پودر

پس از کرم کانسیلر به منظور زیباسازی مناسب پوست میبایست از کرم پودر استفاده نمایید. بهتر است کرم پودر را با توجه به جنس پوست خود و بنا بر تناژ اتخاذ نمایید.

پنکیک

بهترین پیشنهاد ما به شما جهت مات نمودن پوست و یا یک دست نمودن آن بهره گیری از پنکیک خوب و با کیفیت است.

فهرست لوازم آرایش و بهداشتی زیرساز میکاپ؛ -وبسایت ظروففهرست لوازم آرایشی مخصوص چشم

آرایش چشمان خوب خواهد توانست شما را چند برابر زیباتر نماید. بنابراین بهتر است در هیچ گونه آرایشی از آرایش چشمان غافل نشوید.

پرایمر چشم

پرایمر چشمان با پرایمر صورت متفاوت میباشد. به منظور ماندگاری بیشتر سایه چشم و نیز آبرسانی به اطراف چشم، پیش از سایه، قطعاً از پرایمر استفاده نمایید.

کانسیلر چشم

کانسیلر یک لایه بر روی پرایمر ایجاد خواهد کرد. در این حالت پیگمن های سایه چشم بیشتر نمایان خواهد شد و میتواند طیف بسیار زیبایی را به چشمان شما ببخشد.

فر مژه

به منظور بلندتر نمودن مژه های خود و فرم دهی به آن بهتر است فرمژه را فراموش نکنید.

خط چشم

در صورتی که طرفدار خط چشم باشید، قطعاً میدانید که اقسام گوناگون خط چشم، چگونه میتواند در تغییر حالت چشمان شما، تأثیرگذار باشد. در پک های آرایشی خود لااقل یک خط چشم باید وجود داشته باشد.

ریمل چشم

ریمل ها حاوی اقسام متنوعی میباشند. برخی از آنها خرده مژه دار هستند که حجم مژه ها را بیشتر خواهند کرد و بعضی دیگر با براش های خاص خود، مژه ها را بلندتر و زیباتر جلوه خواهند داد.

پالت سایه چشمان

شما قطعاً به یک پالت سایه چشم، متشکل از رنگ های گوناگون و محبوب در پک لوازم آرایش و بهداشتی خود نیاز خواهید داشت.

مژه مصنوعی و چسب مژه

در صورتی که یک پک آرایشی حرفه ای را تهیه میکنید، بهتر است مژه مصنوعی و چسب مژه را فراموش نکنید.

✔ فهرست لوازم آرایشی مخصوص چشم؛ -وبسایت ظروففهرست لوازم آرایشی مخصوص ابرو

ابروها نقش حائز اهمیتی در زیبایی چهره ایفاء میکنند. حال آنکه در صورتی که ابروهای شما خالی یا نامرتب باشد چه خواهد شد! پس بهتر است موارد نام برده شده در قسمت ذیل را فراموش نکنید.

  • مداد ابرو
  • ژل ابـــرو
  • ریمل ابرو
  • سایه ابرو

فهرست لوازم آرایشی مخصوص لب

  • بالم لب
  • رژ لب
  • برق لب
  • پرایمر لب
  • خط لب یا مداد لب

و در پایان بهتر است بگوییم که توصیه میکنیم رژ گونه را فراموش نکنید.

مطالب مرتبط:

تقسیم بندی محصولات آرایش مراقبت از مو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای